אסיו ויזן - מי אנחנו ומה אנחנו עושים

עד כמה אתם מכירים את אסיו ויז'ן?

מפעלים רבים בכל מקום מחפשים דרכים להתייעל, לחסוך בכסף ובכוח אדם ולוודא שהמוצר שלהם מיוצר ללא תקלות. אנחנו ב – Asiovision מסייעים ללקוחות שלנו בדיוק בשביל זה.
אנחנו עובדים עם הלקוחות והמפעלים הגדולים במשק, ובזכות פתרונות ה – Machine Vision שלנו אנחנו מסייעים להם להטמיע את הטכנולוגיות הכי מתקדמות בתחום עיבוד התמונה, כדי להביא אותם היישר אל המאה ה-21.

במה אנחנו מתמחים?

אנחנו מספקים מגוון רחב של פתרונות בתחום עיבוד התמונה ומערכות הוידאו, המבוססים על:

 1. פתרונות מקצה לקצה עבור לקוחות תעשייתיים ומפעלים חכמים. יחד עם לקוחותינו אנחנו בוחנים את כלל תהליכי העבודה במפעל במטרה לייצר קשת רחבה של פתרונות מתקדמים ופורצי דרך בתחומים הבאים:
  1. ייעול תהליכי עבודה
  2. שיפור תהליכי בקרת איכות
  3. חסכון בזמן, כסף וכוח אדם
  4. מניעת תקלות במוצרים סופיים
  5. שמירה על בטחון העובדים
 2. אספקת מוצרים טכנולוגיים מתקדמים ללקוחות קצה ומכירת ציוד קצה טכנולוגי של חברות אותן אנחנו מייצגים בארץ.

אסיו ויזן - מי אנחנו ומה אנחנו עושים

איך זה עובד בפועל?

החובה לשמור על דיוק, איכות ויעילות גורמת למפעלים רבים להוציא משאבים רבים על כוח אדם, טכנולוגיה מתקדמת ומוצרים איכותיים. אך לא תמיד ניתן לראות את התמונה כולה ומפעלים רבים עסוקים למעשה יותר בבקרת איכות מאשר בייצור המוצר עצמו.
עם Asiovision תמיד תוכלו לראות את התמונה המלאה.
בזכות עשרות שנות ניסיון, אנו יודעים לבחון את תהליך העבודה של הלקוחות שלנו ולאתר את הנקודה המדויקת במהלך הייצור בה ניתן וכדאי להוסיף מערכות בקרה אופטיות, תוך שילוב רובוטיקה חכמה, וזאת במטרה לייעל את תהליכי העבודה ולחסוך בזמן, כסף וכוח אדם.
בעזרת מצלמות, תאורה, מערכות אופטיות, איסוף המידע מהמצלמות השונות והחיבור למערכות המידע של המפעלים בהם אנחנו פועלים, ניתן להגיע לתובנות יוצאות דופן, בהתאם לדרישות הלקוח.
כך למשל, באמצעות מצלמה אינפרא אדום ניתן לאתר בקבוקי פלסטיק שצריכים לעבור ניפוח ובהתאם לזהות מתי יש עיוותים וחוסר אחידות בבקבוק, כולל סכנה לשימוש בבקבוק. לא רק שהליך זה חוסך בשעות עבודה ובכוח אדם, הוא גם מונע השלכה לפח של פסי ייצור שלמים ואף תביעות פוטנציאליות של לקוחות שיכולים להינזק מהבקבוקים הפגומים.

קשובים לרצונות בשוק

בזכות היכולות המתקדמות שלנו, Asiovision מסוגלת להתאים מגוון רחב של פתרונות בתחום ה – Machine Vision לשורה של לקוחות ותחומים.
כך למשל, באמצעות מערכות צילום היפרספקטראלי הצלחנו לאתר רמות סוכר שונות והבשלה בקרב לקוחות מהמגזר החקלאי.
לצד זאת, הצלחנו לייצר פתרונות מורכבים המשמשים כסנסורים ובעצם כ"עיניים" של המפעל עבור חברות משקאות, וחברות מובילות במשק, כולל ניטור התכולה בכל מוצר ואימות תוויות עוד לפני שהמוצר מגיע לשוק. בנוסף, ניתן לחבר את המצלמות המתקדמות שלנו לרחפנים וכך לייצר פתרון אינטגרטיבי לשורה של ענפים, החל מענף החקלאות ועד לפתרונות אבטחה מתקדמים.

הצטרפו אלינו ויחד נבנה את הפתרון הטוב ביותר עבורכם

אנחנו קשובים לרצונות של הלקוחות שלנו, ערים לפיתוחים הכי מתקדמים בשוק ואנחנו פועלים מדי יום, יחד אתכם כדי להתאים את הצרכים שלכם ליכולות פורצות הדרך שלנו.

ניפגש במאמר הבא

מאמרים נוספים שיענינו אותך

Leave a Comment