איסו ויזן מגייסת עובדים ועובדות לשורותיה

אנחנו מגייסים

מי אנחנו?

אסיו ויז'ן היא חברה עם ותק של 13 שנים, העוזרת ללקוחותיה הקיימים והפוטנציאלים במתן פתרונות מתחום האופטיקה והראייה הממוחשבת לטובת התייעלות, אבטחת איכות וחסכון במשאבים.
אנחנו בוחנים תהליכי ייצור ובקרת איכות מתוך זווית ראייה של טכנולוגיית Machine Vision ומעניקים פתרונות מתוחכמים ללקוחותינו, לרוב על בעיות שהם לא יודעים שקיימות, או שאפשר לתקן באמצעות אופטיקה.
עולם התוכן של אסיו ויז'ן מגוון ומרתק ולוקח חלק משמעותי בתהליך שיפור וייעול קווי ייצור, מעורבות בתהליכי מחקר ופיתוח של לקוחות בתחומי התעשיה, צבא, רפואה, חקלאות ועוד.

את מי אנחנו מחפשים?

לאור כניסתם של מספר פרויקטים מרתקים במיוחד, החלטנו שזה הזמן להוסיף עוד עובד/ת למשפחת אסיו ויז'ן.
אנחנו מחפשים קודם כל עובדים/עובדות שהסקרנות, הלמידה, יכולת הניתוח והמחשבה האנליטית הם בליבם.
פחות חשוב לנו באיזה אקדמיה למדתם את התואר או ההכשרה ההנדסית, מכיוון ואנחנו מכשירים את עובדי החברה אצלנו בתחומי הידע השונים בהם אנו עוסקים.


תהליך ההכשרה כולל מנטורינג של מהנדסי החברה, על מנת לתת לך כלים בתחומי הוידאו התעשייתי, אופטיקה, עיבוד תמונה ועוד.

איסו ויזן מגייסת עובדים ועובדות לשורותיה


חשובה לנו ראיית העולם של העובדים/ות מבחינת היכולת ליזום, האפשרות לפענח סיטואציות קיימות בקווי ייצור ולתת פתרונות לבעיות, אותן הלקוחות לא רואים או אליהן הם לא מודעים.
אנחנו מחפשים שחקני מפתח שמסתכלים על העולם בראייה של "machine vision" שידעו לתת פתרונות עוד לפני שהלקוחות מודעים לבעיות הקיימות.
אנחנו מעריכים במיוחד אנשי מקצוע שמבינים איך אפשר להפוך מחשבה מסורתית לתהליכים טכנולוגים חכמים בשילוב ראייה אופטית על שלל יכולותיה.
אפשר להבין שהעובדה באסיו ויז'ן מתאימה לאנשים שרואים מול העיניים איפה הדברים עובדים בחוסר יעיל טכנולוגית ולתת להם פתרונות שמגבירים איכות, יעילות וחסכון. 

מה אנחנו מציעים?

פרויקטים מרתקים בליבת הטכנולוגיה והחידושים, רכב צמוד, הכשרה ומנטורינג בתפקיד, סביבת עבודה משפחתית, שכר הוגן ושוויוני לנשים ולגברים בתפקיד, מקום שכיף לעבוד ולגדול בו. העובדים של אסיו ויז'ן הינם עובדים עם ותק משמעותי, לרוב התחילו לעבוד אצלנו כשהיו רווקים והיום בעלי משפחות וילדים. לא סתם אנחנו מרגישים כמו משפחה.

מה מיוחד באסיו ויז'ן?

הפרויקטים של אסיו ויז'ן באמת משנים עולם.
נכון, זאת הצהרה מאוד גדולה, אבל היכולת של העובדים שלנו, להגיע לפגישת עבודה, לחוות את הלקוחות, הצרכים, קווי הייצור, ולהבין אילו בעיות קיימות – להעניק פתרון חכם, טכנולוגי, אוטומטי   – ולראות את השינוי קורה בפועל בשטח בפרק זמן קצר – זה משמעותי, מספק ונותן ערך לנו וללקוח עצמו.

למה דווקא את/ה?

אנחנו מאוד בררנים בנוגע לעובדים שאנחנו מגייסים, למה? כי אנחנו מתעסקים בטופ הטכנולוגיה, בלקוחות קצה מהמובילים בתחומם, בפרויקטים מתוחכמים, סודיים ולעיתים מהפכנים.
אבל, אם יש לך סקרנות טבעית, אוטודידקטיות, יכולת ראייה של בעיות ופתרונן, המקום שלך, כנראה, איתנו.
נשמח מאוד להעסיק אותך אצלנו.
ואם את מהנדסת, זוהי קריאה להגשת קורות חיים, מנכ"לית החברה שלנו מעודדת שוויוניות תעסוקתית ותשמח לקבל 50% קורות חיים של מהנדסות ו 50% קורות חיים של מהנדסים.

ניפגש במאמר הבא

מאמרים נוספים שיענינו אותך

Leave a Comment