חדש: אסיו ויז'ן מייצגת את חברת Teledyne Photometrics 

חדש: אסיו ויז'ן מייצגת את חברת Teledyne Photometrics 

Photometrics מתכננת ומייצרת מצלמות Scientific CMOS, CCD ו-EMCCD בעלות ביצועים גבוהים התומכות במחקר ביולוגי תובעני וכמותי  וכן באפליקציות Machine Vision הדורשות מצלמות ברגישות גבוהה מצד אחד ובמהירויות דגימה גבוהות.

החברה שהיום הינה חלק מקבוצת Teledyne למעשה הביאה לשוק בפעם הראשונה את הטכנולוגיה של EMCCD והייתה הראשונה להוציא לשוק המדעי מצלמת sCMOS.

חדש: אסיו ויז'ן מייצגת את חברת Teledyne Photometrics 

מהי בעצם טכנולוגיית EMCCD שהובאה לראשונה על ידי החברה לשוק?

מדובר על טכנולוגיה המשלבת שני פרמטרים מנוגדים זה לזה. הטכנולוגיה מתגברת על מגבלה פיסיקלית של שילוב מהירות גבוהה מחד ורגישות גבוהה מאידך. בהמשך ישיר לטכנולוגית EMCCD  פותחה טכנולוגיה של sCMOS. Scientific CMOS, או sCMOS, היא טכנולוגיה פורצת דרך המבוססת על הדור הבא של CMOS Image Sensor (CIS). מדובר על קבוצה מתקדמת של תכונות ביצועים שהופכות אותו לאידיאלי לחלוטין למדידה מדעית ברמת גבוהה.

ניתן לסכם את תכונות ה sCMOS בתכונות הבאות:

  • רעש נמוך ביותר
  • קצב צילום גבוה ביותר
  • תחום דינמי רחב
  • רזולוציה גבוהה ביותר
  • שדה ראייה רחב.

לאחרונה, Teledyne Photometrics הוציאה את משפחת מצלמות ה-sCMOS פורצת הדרך של Kinetix, הכוללת חיישנים ענקיים, רמות רעש של תת-אלקטרונים ומהירויות מהירות יותר מכל sCMOS אחר. ה- Kinetix ו- Kinetix22 ממשיכים לשנות את פני המחקר הביולוגי הכמותי, ודוחפים את פיתוח המצלמה רחוק יותר מאי פעם.

Teledyne Photometrics מציעה גם תמיכת OEM מקיפה, המאפשרת ללקוחות לשלב מצלמות במגוון רחב של תצורות, ממערכות מצלמות שלמות ומוכנות להפעלה ועד למצלמות בעלות לוח יחיד ברמת הרכיב. חטיבה זו מספקת מוצרים איכותיים במשך כמעט שלושה עשורים,

ניפגש במאמר הבא

מאמרים נוספים שיענינו אותך

Leave a Comment