מצלמות תרמיות נפוצות יותר כיום במכגוון גדול של אפליקציות ובתחומי תעשייה רבים ומגוונים. 

חברת ASIO Vision מציעה מגוון רחב של מצלמות. החל ממצלמות ניידות ידניות לאפליקציות בתחומי האלקטרוניקה והבניין וכלה במצלמות מעבדתיות לתחומי מחקר רבים. כמו כן, אנחנו מציעים מגוון רחב של מצלמות תרמיות לתחום האוטומציה התעשייתית בכל תחומי התעשייה וכן מצלמות לתחום הבטחוני עבור תעשיות צבאיות ואחרות.

אוטומציה תעשייתית:

לחברת FLIR המובילה בעולם בתחום המצלמות התרמיות, מגוון רחב של מצלמות תרמיות המתאימות לכל תחומי התעשייה. לצורך כך קיימות מגוון מצלמות ברזולציות שונות, קצבי מדידה שונים, ממשקים שונים וכן מגוון רחב של אופטיקות מתאימות. אופטיקות למדידה מטווחים ארוכים ובזוויות צרות ועד לאופטיקות מיקרוסקופיות. כמו כן קיימות מצלמות כמעט לכל תנאי סביבה נדרשים.

מצלמות ניידות לבחינה בשטח:

מצלמות אלה נועדו לאחזקה חזויה ולאחזקה מונעת, לבדיקה של מערכות אלקטרוניות ומערכות מכאניות.

בדק מבנים:

מצלמות לבדיקת מבנים במגוון נושאים כגון: בדיקות אטימות, בדיקות אינסטלציה, בדיקות בידוד, נזילות ובדיקות אל הרס לצורך סקר עמידות מבנים.

גילוי דליקות גז:

מצלמות תרמיות לגילוי דליפות גז הוא האמצעי היעיל והמהיר ביותר לגילוי דליפות גז במערכות מורכבות להולכת גזים והרכבים כימיים שונים. המצלמות התרמיות של פליר באמצעות טכנולוגיה ייחודית המורכבת על המצלמות וכן תוכנות ואלגוריתמים ייחודיים מסוגלת לגלות היום דליפות זעירות במגוון של עשרות גזים שונים.

פתרונות מחקר ופיתוח מדעי:

מצלמות תרמיות משמשות היום למחקרים רבים ברחבי העולם וגם בישראל. בתהליכי מחקר רבים תופעות באות לידי ביטוי על ידי פליטה, החזרה, מעבר של אנרגיה תרמית. מצלמות תרמיות הינן אמצעי יעיל ונוח במקרים רבים מכל אמצעי אחר למדידת טמפרטורה. יחד עם זאת, מצלמות תרמיות מודדות תופעות שונות ולאו דוקא מדידה ישירה של טמפרטורה ומשמשות כלי מדידה של הרכבי חומרים וכיו"ב.

בדיקות אל הרס:

תחום נפוץ בו משתמשים במצלמות תרמיות הינו תחום בדיקות אל הרס. גם זאת במגוון רב של אפליקציות. באמצעות תרמוגרפיה אקטיבית ניתן לגלות פגמים נסתרים במגוון עצום של חומרים. חברת אסיו ויז'ן מציעה ללקוחותיה פתרונות בתחום בדיקות אל הרס מגוון רב של מערכות. מערכות למעבדות וכן מערכות ניידות, קומפקטיות לעבודה בשטח. מערכות אלה מאפשרות להגיע לתוצאות טובות ביותר ובזמן קצר.

tele-logo