תחום הפרמה הינו תחום ייחודי בתעשיה. טעויות בקווי ייצור מתחום זה, בהרכב שגוי של תרופה, אריזה פגומה או טעויות בכיתוב עלולות להיות קריטיות ועלולות לגרום לפגיעה פיזית או במיקרים קיצוניים לאיבוד חיים.
בדיקות אוטומטיות בקווי ייצור אלה נועדו להבטיח אמינות ודיוק בייצור של לא פחות מ 100 אחוז. בחלק הארי של קווי ייצור אלה קיימות מערכות ויז'ן שנועדו להבטיח פרמטרים שונים כגון:
– שימוש בחומרים בעלי הרכב מדויק וללא גורמים זרים.
– צירוף נכון של מרכיבים להפקת התרכובות הנכונות.
– אריזה המכילה את כל הנדרש ממנה בצורה איכותית ומדויקת. אם זה תנאי אטימה נכונים ואם מדובר על הדפסה נכונה.
במפעלי ייצור תרופות יש צורך במעקב אחרי תרופות שונות מרגע ייצור התרופה, דרך האריזה שלה ומעקב רציף אחר מסלולה עד להגעתה ללקוח הסופי. בכל אחד מהשלבים הללו המעקב נעשה באמצעות מצלמות ותוכנות עיבוד תמונה המפענחות התמונות בכל שלב ושלב. מערכות הויז'ן המסופקות על ידי חברת אסיו ויז'ן בודקות בכל שלב ושלב, התאמה בין הכיתובים השונים לתכולת האריזה, אטימות של האריזה, יכולת קריאה של הכיתוב על ידי המשתמש הסופי ופרמטרים רבים אחרים.
בתחום הרפואי חברת אסיו ויז'ן בשיתוף עם החברות אותן היא מייצגת בישראל, מספקים מוצרים סטנדרטים ומוצרים ייעודיים לאפליקציות מוגדרות. בניית מוצרים אלה הינו תוצר של יכולות טכנולוגיות ייחודיות של החברות אותן אסיו ויז'ן מייצגת.
דוגמאות למוצרים כאלה הן מוצרים לאפליקציות OCT כגון:
– מערכות לבדיקת עיניים.
– אנדוסקופיה.
– דיאגנוסטיקה בתחום הסרטן.
כמו כן שימוש בטכנולוגיות מתחום ה X-ray
שימוש בגלאים בעלי רזולוציה גבוהה ביותר.
שימוש בטכנולוגיות למדידות תלת מימד לצורך ניווט תנועה של רובוטים.
שימוש במגוון רחב של מצלמות באורכי גל מגוונים.