אודות Asio Vision
Asio Vision , החברה המובילה בישראל במתן פתרונות וידאו תעשייתי ועיבוד תמונה המותאמות לצרכי הלקוח.פתרונות ראייה ממוחשבת ופרויקטים ומערכות לתעשיות.
עקבו אחרינו
מאמרים אחרונים
הישארו מעודכנים
קטגוריות
פוסטים פופולארים

מחוייבים לעבוד עם הטובים ביותר

ASIO Vision החברה המובילה בישראל

בפתרונות וידאו תעשייתי ועיבוד תמונה

לכן אנו עובדים אך ורק עם הספקים המובילים בעולם, שמוצריהם יכולים לתת ללקוחותינו את המענה המקצועי ביותר והטוב ביותר שיש. ASIO Vision מספקת מצלמות תעשייתיות במגוון רחב של תכונות, בהתאם לצרכי הלקוח, ובתמיכה בכל ממשקי הוידאו הקיימים היום. בחרנו לספר לכם הפעם על המצלמות מבית Mikrotron, ומדוע בחרנו לעבוד דווקא עם חברה זו ולהיות הנציגים הבלעדיים שלה בארץ.

מה יש במצלמות מיקרוטרון (MIKROTRON) שהופך אותן למיוחדות?

אם נסכם את המצלמות של MIKROTRON בשלוש מילים הן יהיו דיוק, ביצועים ואמינות. אבל אם רוצים קצת יותר מזה, נספר שהחברה הגרמנית נמצאת בתחום ראיית המכונה כבר משנת 1979 ובתחום המצלמות התעשייתיות משנת 2000. החברה ידועה כיצרנית אמינה של מצלמות חזקות במיוחד בעלות מאפיינים טכניים מעולים, כמו רזולוציה גבוהה ורגישות לצילום, בלי לוותר על חוזק ועמידות. מוצרי החברה משמשים בכל העולם בניתוחי מידע בתחומים שונים וכיום אפשר למצוא בה מגוון מוצרים רחב, שכולם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כדי להבין קצת יותר טוב מה הופך את המצלמות של MIKROTRON למצלמות מהשורה הראשונה, הבאנו לכם כמה דוגמאות מיישומים בתחומים שונים המשתמשים כולם במצלמות החברה.

תעשיית הרכב

AICON 3D Systems GmbH היא חברה גרמנית המפתחת ומייצרת מערכות מדידה לביצועי כלי רכב בתלת מימד המבוססות על מצלמות חכמות. החברה מציעה איסוף נתונים שונים על התנהגות הרכב בזמן נהיגה, כמו תמרוני התחמקות תוך כדי הגברת מהירות ושמירה על מסלול הנסיעה, תפקוד הגלגלים בסיבובים חדים, מהלכי מתלי הרכב במהירויות גבוהות, זווית ההיגוי הנכונה בכל רגע ועוד.

לצורך איסוף הנתונים החברה בחרה להשתמש במצלמות Eo Sens ®   מבית Mikrotron. מדובר במצלמות אופטיות חכמות המאפשרות הקלטת 500 פריימים לשנייה ברזולוציות גבוהות במיוחד, ותמונות חדות ומפורטות גם כשהרכב נוסע במהירות של 250 קמ"ש. המצלמות של Mikrotron מסוגלות לעמוד בכוחות קיצוניים כמו עלייה חדה בתאוצה, תמרוני היגוי ובלימות פתאומיות, ומוכיחות חסינות ויעילות לאורך זמן. בזכות מערכת מתקדמת של חיישנים חכמים, רעידות וזעזועים שונים אינם משפיעים על איכות הצילום ונתוני המדידה, ומאפשרות לחברה למדוד כמעט כל דבר שקורה ברכב בעת הנסיעה, החל בטריקת הדלת בכניסה לאוטו, דרך ניתוח תנועה ומיקום וכלה בתפקוד של כל חלק במנוע הרכב.

מדע רפואה ומחקר

אוניברסיטת דרזדן, מהאוניברסיטאות המובילות במחקר, משתמשת במצלמות מהירות Eo Sens ® CL מבית Mikrotron כדי לצלם ולנתח את המידע מתאים ביולוגיים שונים, כדי לקבל את המידע תוך שתי שניות בלבד. מדובר על מהירות הגבוהה פי 10,000 (!) מהמהירות קבלת המידע וניתוחו בשיטות קונבנציונליות. 

הטכנולוגיות הקונבנציונליות מאפשרות לסרוק עד 100 תאים בשעה, אך טיפת דם אחת מכילה כ- 10,000 תאי דם לבנים, וכדי לנתח את הנתונים יש צורך במדידות של כ- 24 שעות.  החיישנים הרגישים של מצלמות Mikrotron יודעים להתחבר לכל מיקרוסקופ הפוך ויכולים לזהות במהירות תכונות שונות בתאים, כמו מידת רכות התאים, גודלם, מהירות התזוזה שלהם, צורתם ועוד, ולהציג את הנתונים באופן מיידי כמעט.

החיסכון שהם נותנים בזמן מיתרגם להצלת חיי אדם וחיסכון בכסף, הן בחיסכון זמן מחקר והן על ידי זיהוי מהיר יותר ומדויק יותר של מחלות שונות, ביניהן סרטן. תאים סרטניים משנים מרקם וצורה, אך עם השיטות הקונבנציונליות קשה לאתר את השינוי בשלבים מוקדמים. השיטה שפותחה באוניברסיטת דרזדן נקראת "ציטומטריית עיוות בזמן אמת" (RT-DC) והיא מאפשרת למדוד תכונות של מאות תאים בשנייה. מספיקה טיפת דם אחת כדי לאתר את אותן התכונות המעידות על תחילתו של תהליך סרטני בשלב מוקדם מאוד.

המשך פיתוח המערכת יהפוך אותה לזמינה עבור יישומים קליניים נוספים כמו מעקב אחר זיהומים, אבחונים קליניים ובדיקות רפואיות שונות. 

תעשייה ויצור

חברת REXAM Pharma GmbH המפתחת ומייצרת פתרונות למתן תרופות, משתמשת במצלמות MotionBLITZ ® Cube3 כדי לייעל ולפקח על קווי הייצור השונים של החברה, הכוללים ייצור משאפים, טיפות עיניים, מזרקים, עטי אינסולין ועוד. תקני האיכות הגבוהים המחייבים כל חברה בתחום חלוקת התרופות לבקרת איכות קפדנית במיוחד ולמערכות המסוגלות לעבוד בקצב מהיר ביותר בלי לפגוע באיכות הבקרה.

במקומות בהן מצלמות אחרות כשלו, המצלמות של Mikrotron ייעלו ושיפרו את בקרת האיכות, ומתוך כך גם את תוצאות הייצור. Mikrotron נבחרה מתוך 3 חברות שעמדו בתנאים הנוקשים שנדרשו ומצלמות ה- MotionBLITZ ® Cube3 קיבלו עדיפות גדולה בביצועים, ניידות וקומפקטיות המערכת, ואף עלו על הציפיות בזכות ארכיטקטורת תוכנה מודולרית ומסגרת השקעה חסכונית.

המצלמות של Mikrotron בעלות פונקציות הפעלה פנימית נוחות לתפעול ויכולת בקרה חיצונית, שסייעו לחברת REXAM Pharma GmbH לייעל ולשפר את כל קווי הייצור, לאתר תקלות עוד לפני שהן קורות, ולטפל באירועים ספורדים במהירות ובדייקנות.

יש עוד דוגמאות כמובן, שכן, כאמור, מדובר ביצרנית המצלמות התעשיתיות המתקדמת בעולם, ועכשיו אפשר לרתום אותה גם לטובתכם.

ניפגש במאמר הבא

מאמרים נוספים שיענינו אותך

Leave a Comment